1. Oto jest dzień, który dał nam Pan. Weselmy się i radujmy się nim. Świętując Chrystusowe Zmartwychwstanie, życzymy wszystkim Parafianom i Gościom świątecznym radości paschalnej. Niech Was Błogosławi Chrystus, który był ukrzyżowany i pogrzebany, a oto żyje – zmartwychwstał. Życzymy Wam wesołego ALLELUJA, radosnego uwielbienia Pana.
*Dzisiejsze Nieszpory, o godz. 15.30 kończą Triduum Sakralne, które rozpoczęło się Mszą Świętą Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek.
*Dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje parafialne. Za wszelkie ofiary i modlitwy, które budują wspólnotę Kościoła, wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte będą jak w niedzielę.
*Składka w Poniedziałek Wielkanocny jest przeznaczona na UPJPII w Krakowie.
*Na Sumie uroczyste udzielenia sakramentu chrztu świętego.

3. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które wypada w Niedzielę po Zmartwychwstaniu. Zachęcamy do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia. Jezus obiecał, w objawieniach, św. Siostrze Faustynie, że ta modlitwa pomaga zaczerpnąć łaski ze zdroju Bożego Miłosierdzia na trudy życia i na godzinę śmierci.
*Centralne uroczystości Bożego Miłosierdzia – w Sanktuarium w Łagiewnikach.
*Przy naszym Sanktuarium odbędzie się KWESTA POLA NADZIEI na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

4. Dni w oktawie Wielkanocy, są jak jeden świąteczny dzień. Przypominamy, że z tej racji piątek w oktawie nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na Święta. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Królewskiej, spod numerów 28 – 44.

6. Bóg zapłać za pomoc i uświetnienie Świąt Paschalnych w naszej Parafii. Za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, za przygotowanie Służby Ołtarza – ministrantom, lektorom, scholi, Grupie Apostolskiej, a szczególnie Chórowi Parafialnemu pod kierunkiem pani Iwony Czaplińskiej Bóg zapłać Wolontariuszom i osobom, które pamiętały o osobach i rodzinach potrzebujących pomocy. Szczególne Bóg zapłać orkiestrze, OSP, a także Trzeciemu Zakonowi i DRP oraz paniom, które pomogły w pracach wiosennych w ogrodzie i wokół kościoła -pracownikom Gminy. Bardzo dziękuję księżom wikariuszom za gorliwą ich pracę w codziennej posłudze kapłańskiej.
Pozdrawiamy w tym świątecznym klimacie wszystkich: Urzędy na czele Urzędu Gminy, Szkoły, wszelkie wspólnoty i organizacje, stowarzyszenia, a szczególnie naszych chorych w domach i w szpitalach. Życzymy wszystkim dużo radości i mocy od Chrystusa Zmartwychwstałego.

7. W czwartek próba przed I Komunią Świętą o godz. 18.30.

8. Do wieczności odeszli: śp. +Katarzyna Siatka i śp. +Krystyna Prociak.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie...