1. Dziś przeżywamy pierwszy dzień Nowego Roku 2017. W Nowy Rok przeżywamy UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI.
*W tym roku przypada 50. Światowy Dzień Pokoju. Można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie lub śpiew w kościele hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” w celu uproszenia Bożej łaski na cały rok.
*Pierwsza niedziela – adoracja Najświętszego Sakramentu.
*Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

2. Poniedziałek – wsp. Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – pierwszy czwartek: Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
*Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
*Od godz. 16.00 – okazja do spowiedzi na pierwszy piątek.

Piątek - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (Trzech Króli)
*Msze Święta – jak w niedzielę. (6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00; w Olszowicach: 9.30).
*Składka przeznaczona jest na Misje.
*Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
*W Uroczystość Trzech Króli, o godz. 14.45, w naszym Sanktuarium odbędzie się KONCERT KOLĘD pod tytułem: TYLKO BETLEJEM SERCE ROZBUDZI – w wykonaniu Chóru Dziecięcego ze Szkoły Podstawowej w Sieprawiu oraz Zespołu Instrumentalnego z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. ZAPRASZAMY.

3. W pierwszą sobotę odwiedziny Chorych z posługą duszpasterską. Rozpoczęcie o godz. 8.30. Prosimy chorych zgłaszać w Zakrystii.

4. W niedzielę, za tydzień ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO. Finał Konkursu Szopek o godz. 17.00. Będzie obecny Ks. Bp Jan Szkodoń. Szopki można podziwiać w Starym Kościele.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, prosimy Rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów: 112 – 126.

6. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:
Z powodu choroby ks. Henryka dotychczasowy plan kolędy uległ zmianie, za co przepraszamy.
• 2.01. poniedziałek – godz. 14.00, ul Wiśnicz, od końca
• 4.01. środa – godz. 8.30, ul. Jana Pawła II – od Pani Róży obie strony do Domu Kultury, dalej prawą stroną do poczty, powrót lewą. Zakończenie u p. Bil.
• 7.01. sobota – godz. 8.30, ul. Jana Pawła II od poczty prawą stroną do końca, powrót lewą, zakończenie u p. Marek.
• 7.01. sobota – godz. 8.00, ul. Krajobrazowa, Krakowska wraz z Cichą, zakończenie nr 33.
• 9.01. poniedziałek – godz. 8.00, Łyczanka, Polna od nr 81, Zarzecze, Sosnowa, Dębowa - (od strony. ul. Długiej), następnie ul. Azaliowa i Modrzewiowa.
• 9.01. poniedziałek – godz. 14.00 – ul. Pogodna i Brzeg.

7. Do wieczności odeszli: +Janina Wielgus, +Franciszek Wielgus, +Joanna Pitala, +Jan Naprawski. WIECZNY ODPOCZYNEK, RACZ IM DAĆ, PANIE.