1. W dniu dzisiejszym oddajemy hołd Jezusowi Chrystusowi jako Królowi Wszechświata. Uroczyste zamknięcie Roku Wiary. Niech wiara w Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, który jest prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem, głęboko zapisze się w naszych sercach. Bądźmy radosnymi wyznawcami Jezusa z Nazaretu - Chrystusa.

2. Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
O godz. 17.00 Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej /na plebanii/.
Dzisiejsza KWESTA do puszek jest na remont bursy dla studentek, prowadzoną przez Siostry Sercanki w Krakowie.

3. Poniedziałek – wsp. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Sobota - Święto Św. ANDRZEJA, APOSTOŁA.

4. W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela adwentu. Początek nowego Roku Kościelnego.
*Przy naszym Sanktuarium będzie zorganizowany KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH wykonanych przez Wychowanków Domu Dziecka „MOJA RODZINA”
z Pawlikowic –od Księży Michalitów.

5. Podobnie jak w roku ubiegłym, uczniowie naszych szkół biorą udział w akcji SZLACHETNA PACZKA. Szczegóły o tej akcji można poznać na stronie internetowej.

6. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne złożone w trzecią niedzielę listopada. Złożono na ten cel 7.341 zł.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę prosimy Rodziny z rejonu Psiara.

8. Parafia w Grabiu w dniach 28 IV – 6 V 2014 r. organizuje Pielgrzymkę po Francji: Sanktuaria Maryjne i Zamki królów Francji. W programie: Praga – Reims – Paryż – Zamki nad Loarą – Ars – Lourdes – La Salette – Monte Carlo – Cannes. Koszt: 2300 + 40 euro. Zapisy i informacja – Ks. Wojciech Galica – Grabie 32 (Tel. 606639995, 122511). Przy zgłoszeniu wpłata = 500 zł. Zapisy do 26 stycznia 2014 r.

9. Skład nowej Duszpasterskiej Rady Parafialnej:
Z wyboru: Basista Tomasz, Dobosz Adam, Marek Krzysztof, Matoga Jacek, Matoga Marek, Wróblewski Stanisław, Andryka Anna, Dziura Anna, Matoga Janina.
Z nominacji: Bujas Andrzej, Pitala Zygmunt, Szczurek Edward, Szczurek Stanisław, Turaszwili Tamara, Wielgus Maria.
Z urzędu: Kowalczyk Krzysztof, Głąb Bożena, Suder Dorota.

10. We środę odbył się pogrzeb naszej parafianki, ś.p. Martyny Okrzesik.
Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie.

INTENCJE MSZALNE: 25 XI – 1 XII 2013 r.

Poniedziałek:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Stanisław Kominiak +Maria ż. +Stanisław wnuk.

17.00:

1) W 1 ROCZNICĘ ŚLUBU SYLWII i ANDRZEJA o Błog. Boże za wstawiennictwem Bł. Anieli Salawy.

2) +Stanisław Dziektarz 24 r. ś.

Wtorek:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Jan Perz +Katarzyna ż. i ++ich dzieci.

17.00:

1) +Zofia Górnisiewicz –od siostry Joanny z rodziną.

2) +Stanisław Sordyl.

Środa:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Piotr Dębski –od brata z rodziną Kozików.

17.00:

+Stefania Orzechowska –od syna Tadeusza.

Czwartek:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Józef Kruczek –od córki Anety z rodziną.

+Zofia Rosół –od męża.

Piątek:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Elżbieta Dobosz –od pracowników GS w Sieprawiu.

1) +Stanisław Mrowczyk.

2) +Genowefa Grzybek –od sąsiadów.

Sobota:

1)+Anna Wojnarowska

2) +Genowefa Grzybek – od Dyrekcji i Pracowników Administracji Szpitala Powiatowego w Myślenicach.

1) +Ludwik Sołtys.

2) +Henryk Matoga –od Wojtyczów.

Niedziela:

6.30:

+Franciszek Przęczek +Maria ż.

8.00:

+Henryk Baran +Rozalia ż.

9.30:

+Krzysztof Sułowski.

11.00:

ZA PARAFIAN.

16.00:

+Kazimierz Suder 11 r. śm. +Józef +Stanisław ss. ++rodzice jego.