1. Wierni mogą dzisiaj dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Przy nawiedzeniu świątyni należy odmówić Ojcze nasz i Wierzę oraz trzeba wypełnić inne warunki, jak spowiedź sakramentalna, Komunia Święta i modlitwa w intencji Ojca Świętego.
*Odpustu zupełnego za dusze w czyśćcu cierpiące można również dostąpić od 1 do 8 listopada, nawiedzając pobożnie cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlić się za zmarłych.

2. Msze Święte do południa są jak zwykle. Po południu, Msza Święta o godz. 14.00, a po Mszy Świętej procesja na Cmentarz.

3. Na wypominki jednorazowe lub roczne można składać w Kancelarii Parafialnej.

4. Jutro – 2 listopada, WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny).
Msze Święte: godz. 6.30, 8.00 z procesją na Cmentarz Na Kopani i o godz. 17.00.
Wtorek - o godz. 20.00 spotkanie Parafialnego Komitetu Światowych Dni Młodzieży.
Środa - wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa.
Czwartek – pierwszy czwartek – Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
*Spotkanie formacyjne trzeciego Zakonu.
*O godz. 17.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania, klasy III.
Piątek - pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 15.30; w Olszowicach – o 17.30.
*O godz. 19.30 – spotkanie wolontariuszy ŚDM. Jeszcze w tym tygodniu, do następnej niedzieli będzie trwać akcja KALENDARZ TRZECH PAPIEŻY. Prosimy o życzliwość dla wolontariuszy.
Sobota - pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
*O godz. 8.00 w kościele św. Marcina – Msza Święta O BŁOG. BOŻE DLA KOŁA ŁOWIECKIEGO PONOWA z okazji „HUBERTUSA”.
*Po wieczornej Mszy Świętej – spotkanie Grupy Apostolskiej i Małego Apostoła.
*W przyszłą niedzielę – DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. W Brzezince o godz. 14.00, przy bramie śmierci, rozpocznie się Droga Krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów.

5. W tym tygodniu, codziennie, o godz. 16.30 będą odczytywane wypominki jednorazowe i odmawiana będzie – za dusze wypominane - Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Rok temu rozpoczęliśmy budowanie dróg i alejek na naszym Parafialnym Cmentarzu. Prace zostały ukończone i bardzo solidnie wykonane. Na cele spłaty tychże prac Duszpasterska Rada Parafialna prowadzi dzisiaj na cmentarzu kwestę. Daje ona okazję dołączenia się do tego dzieła także gościom spoza Parafii, którzy mają tutaj groby swoich bliskich. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Ks. Jana Przytockiego, spod numerów: 81 – 98.

8. Na samolotową pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela jest jeszcze 7 miejsc wolnych. Program jest dostępny w zakrystii i na stronie internetowej. Szczegóły u Ks. Romana.

INTENCJE MSZALNE: 2 XI – 8 XI 2015 r.

Poniedziałek:

+Jan Sałach –od żony.

8.00:

+Anna Bujas +Jan m. +Marcin wnuk.

17.00:

+Stanisław Hachlica +Helena ż. ++z rodziny.

Wtorek:

6.30:

1) +Tadeusz Mika 3 r. śm.

2) +Stanisław Wysocki ++rodzice ++teściowie.

17.00:

1) + Antoni Siemieniec –od rodziny Walasów.

2) +Jan Mika –od żony Elżbiety.

Środa:

6.30:

1) +Stefan Baran +Antonina ż. +Marian s. +Piotr s.

2) +Stanisław Mrowczyk.

17.00:

+Anna Turcza –od rodziny Baranów.

Czwartek:

6.30:

1) +Tadeusz Matoga –od chrześniaka Adama z rodziną.

2) Dziękczynna za łaski, z prośbą o dalszą Opiekę Bożą  dla Teresy.

+Stanisław Mika ++rodzice: +Jan +Aniela;
+Michał Góralik +Maria ż.

Piątek:

+Stefan Turcza +Brygida ż. –od pracowników Gimnazjum

w Sieprawiu.

17.00:

+Michał Wojtycza –od wnuka Witolda z Kamilą.

Sobota:

6.30:

1) +Jan Sałach –od siostry Barbary z rodziną.

2) +Zbigniew Strzebak 9 r. śm.

17.00:

1) + Jan Suder –od bratowej z rodziną.

2) + Melchior +Wiktoria Woś.

Niedziela:

6.30:

+ Klemens Matoga +Stefania z. +Józef  Chorobik.

8.00:

+ Stanisław +Maria +Michał SUDROWIE.

9.30:

+Jan +Stefania ż. +Kazimierz s. FIGIEL.

11.00:

ZA PARAFIAN.

14.00:

+Maria Zając +Stanisław m..