1. Przeżywamy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Święte do południa – jak w niedzielę. Po południu – o godz. 14.00 – Msza Święta Zbiorowa za dusze zmarłych. Po Mszy Świętej o 14.00 – procesja na Cmentarz. Z racji uroczystości dzisiaj nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
*Na Cmentarzu, przy głównych wejściach, jest przeprowadzana Kwesta na ratowanie zabytkowych pomników na naszych nekropoliach. Organizatorami Kwesty są członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sieprawiu.

2. Jutro – Dzień Zaduszny. Msze Święte: 6.30, 8.00 z procesją na Kopań i o godz. 17.00.
O godz. 13.00 będzie pogrzeb zmarłej śp. Stefanii Suder.
*Od godz. 9.00 – odwiedziny Chorych w naszych domach, z posługą sakramentalną.

3. Za dusze zmarłych można ofiarować odpust zupełny będąc w stanie łaski uświęcającej, po spowiedzi. Czasem uprzywilejowanym do uzyskania tego odpustu jest: Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i w oktawie – do ósmego listopada, nawiedzając cmentarz z modlitwą za zmarłych.

4. Od jutra, Msze Święte wieczorne w zwykłe dni będą o godz. 17.00.
*Również od jutra rozpoczniemy realizację Zarządzenia naszego Biskupa Marka Jędraszewskiego. Ks. Arcybiskup wzywa do modlitwy w intencji naszego narodu i Kościoła w naszej Ojczyźnie. Modlitwa ma trwać do końca 2020 roku we wszystkich kościołach i kaplicach publicznych. Pół godziny przed Mszą wieczorną Świętą będzie cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, na koniec której zostanie odmówiony jeden dziesiątek różańca i Litania do św. Jana Pawła II.
Od poniedziałku do piątku (od 4 – 8 listopada), o godz. 16.30 podczas adoracji, w miejsce przewidzianej ciszy będą odczytywane wypominki jednorazowe.
*Dzisiaj wypominki można zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.